نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شروع برنامه نویسی

کاربر فعال
    از ایشان 152 بار
    در 78 پست تشکر شده

Laughing شروع برنامه نویسی

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت همه اعضای سایت...
    من میخوام از هفته ی دیگه شروع کنم به یاد گرفتن آموزشای سایت udemy برای برنامه نویسی...
    ولی هنوز واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چه زبانی رو انتخاب کنم...یه سری جاها نوشته بود باید از زبانای پایه ای مثل C شروع کنم و یه سری جاها هم نوشته بود از روبی و پایتون و یا حتی جاوا شروع کنم...
    میخواستم دوستان راهنماییم کنن که یکم تکلیفم با خودم روشن شه...
    زبان انگلیسیم کامله و مشکلی با فهم آموزشای سایتای خارجی ندارم...و اینم بگم که هدفم از شروع برنامه نویسی نوشتن نرم افزار واسه اندروید هستش و دوست دارم توش جای پیشرفت زیادی باشه و مثل این نرم اقزارای معمولیه اندروید که فقط چنتا متن توش نمایش داده میشه نباشه...میخوام بعد از اتمام آموزشام بتونم نرم افزارای واقعی بنویسم...ممنون میشم کمکم کنید...
    باتشکر...

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر سایت
    از ایشان 29 بار
    در 7 پست تشکر شده

من سایتی رو به شما معرفی میکنم که تنها ارزش معرفی اون 100 ها هزار تومان است .
    و سایت "آنکو ایکس" هست .
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    100% فارسی . آموزشهاش 100 برابر قیمتش می ارزه ، به همراه سورس کدهای آمده که استادش در حال انجام اون هست ( در حین آموزش ) + تمرین و جوابهای تمرین
    میدونم اگه یه سری به اون سایت بزنی ، اولین کاری که میکنی ، سایتش رو به Favorate مرورگرت اضاف میکنی . اخه طبیعی هست .
    اول اندروید رو برای خودت بگیر ، بعد هر پکیجی رو که دوست داشتی ...
    اون طور هم که تو داری میگی که زبانت خوبه احتمالا خیلی زود بتونی پیشرفت کنی ...
    10 ها ساعت از آموزش رو به رایگان گذاشته و قبل از خرید میتونی اونا رو ببینی تا از کیفت تصویر و کیفیت آموزش ( سطح آموزش ) مطلع بشی .

میدونم نمک گیر سایت استاد آقاجانی میشید .
    ما اونجا زندگی میکنیم ... میتونی به جامعه برنامه نویسان ( واقعا برنامه نویس نه یه مشت کپی کار ) بپیوندی

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب vesaldivan برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر فعال
    از ایشان 152 بار
    در 78 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vesaldivan نمایش پست ها
    من سایتی رو به شما معرفی میکنم که تنها ارزش معرفی اون 100 ها هزار تومان است .
    و سایت "آنکو ایکس" هست .
    100% فارسی . آموزشهاش 100 برابر قیمتش می ارزه ، به همراه سورس کدهای آمده که استادش در حال انجام اون هست ( در حین آموزش ) + تمرین و جوابهای تمرین
    میدونم اگه یه سری به اون سایت بزنی ، اولین کاری که میکنی ، سایتش رو به Favorate مرورگرت اضاف میکنی . اخه طبیعی هست .
    اول اندروید رو برای خودت بگیر ، بعد هر پکیجی رو که دوست داشتی ...
    اون طور هم که تو داری میگی که زبانت خوبه احتمالا خیلی زود بتونی پیشرفت کنی ...
    10 ها ساعت از آموزش رو به رایگان گذاشته و قبل از خرید میتونی اونا رو ببینی تا از کیفت تصویر و کیفیت آموزش ( سطح آموزش ) مطلع بشی .

میدونم نمک گیر سایت استاد آقاجانی میشید .
    ما اونجا زندگی میکنیم ... میتونی به جامعه برنامه نویسان ( واقعا برنامه نویس نه یه مشت کپی کار ) بپیوندی
    سلام دستت درد نکنه آره دقیقا همونطور که گفتی سریع بوکمارکش کردم ولی موضوع اینجاست که فعلا نمیخوام هزینه کنم سرش ولی فک کنم از همین آموزشای اولیه رایگانش شروع کنم بهتره...بعدش اگه ولقعا دیدم دارم پیشرفت میکنم میخرمش...فقظ یه سئوال...ورژن اندروید مورد استفاده استاد ICS بود ولی الآن خوب marshmallow و nougha این جدیدا اومدن...مشکلی که به وجود نمیاد نه؟؟

کاربر سایت
    از ایشان 29 بار
    در 7 پست تشکر شده

برای تازه کارها میتونیم در دنیای ایرانِ مجازی ، استادی بهتر از "آقاجانی" نمیشناسم . ایشون به شما چارچوب ، بنا و اساس اندروید رو به وضوح قابل رویت میکنند ، مسائلی که شاید 20دقیقه برای شما توضیح بدن اما در طی برنامه نویسی هیچوقت مورد استفادتون نباشه اما اون 20 دقیقه تا انهای عمر شما در کدنویسی ، با شما خوهد بود ، زیرا دائره ی دید شما رو به نسبت کدنویسی تغییر میدهد .
    از آموزشهای رایگان استفاده کنید و سپس خرید کنید اما سفارش بنده این هست که از ابتدا بهتره محصول رو بخرید . قبل از خریدن شما محدود هستید و نمیتونید به جواب سوالاتی که براتون در طی آموزش ایجاد میشه برسید .
    اما با این آموزشگاه شما به تعالی خواهید رسید .

نسخه ی اندروید مورد استفاده استاد آقاجانی قدیمی است اما ایشون این مجموعه ی آماده رو طوری طراحی کردند که نیازی به آپدیت نیست ، خیلی از جاها خودشون کد نوشتند ؟، نسخه هایی که بدرد میخورند رو آورده و نسخه های بدرد نخور رو کنار گذاشته ... یه لقمه ی آماده داده خدمت شما .
    قراره به زودی ( البته خیلی وقته دارند میگن به زودی ... البته از قبل نزدیکتر شدیم ) آموزش اندروید استودیو هم قرار داده بشه .
    شما با دیدن این آموزشها چارچوب برنامه نویسی رو یاد میگیرید و سفارش بنده هست که حتما این مجموعه رو بخرید . اگه خودت علاقه داری ، امیدوارم متوجه باشی چی میگم ( علاقه ... ) ... علاقه خیلی مهمه ، اگه اینو داری که همه ی شرائط در اون سایت مهیا است .
    البته عید فطر تمام مجموعه ها 30 هزار به بالا تخفیف گرفته بودند ، اما حالا برداشته شده .
    این مجموعه رو حتی اگه به خاطر انجمنش هم که شده ، حتی 300 هزار هم ارزش خرید رو داره اما شما با خرید این مجموعه : 1- آموزشهایی که الان قرار داده شده 2- آموزشهایی که در آینده برای هر پکیج عرضه خواهد شد 3- انجمن ( گرانبهاترین بخش هست ) و این مورد اخری رو در هیچ جای دیگه شما شاهد همچین پشتیبانی ای نخواهید بود .
    توصیه های من به شما :
    - احتمال میدم که کنکور داشته باشی ، پس نهایتا از شنبه بشین و آموزشهای رایگان رو دانلود بکن (توجه داشته باش که این آموزشها ممکنه هر آن گرون بشه ، پس هیچ تضمینی نیست ( مطمئن باش ارزششو داره ) )
    - در کنار این آموزشها ، آموزشهای عظیم شرکت Udemy رو هم ببین
    - یه سری به " آموزش جاوا" در سایت : sokanacademy.comv هم بزن ، به کارت میاد در طول دوره ها .

امیدوارم موفق باشی
    ضمنا من بعد از 2 یا 3 سال تحقیق راجع به برنامه نویسی حالا گرانبهاترین سایتها رو دارم و مثل تو البته (احتمال میدم) با یه خورده سن بیشتر از تو میخوام از شنبه بصورت تخصصی ، مداوم و مستمر ، برنامه نویسی اندروید رو ادامه بدم .
    اینم پروفایل من در سایت "آنکوایکس " :

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب vesaldivan برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام دوست عزیز اگه شما تا الان هیچ زبان برنامه نویسی رو یاد نگرفته اید پیشنهاد می کنم اول از همه سی شارپ رو یاد بگیرید چون سی شارپ از طرفی بر گرفته از زبان های جاوا و سی پلاس پلاس هست و از طرفی برنامه های نوشته شده با آن بر روی سیستم عامل های اندروید،مک،ios،لینوکس و ویندوز اجرا میشه و قابلیت ترجمه شدن به بقیه ی زبان ها رو داره

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب OS.MEHRIT برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام
    قیمت هاش همچینم کم نستا
    اما آموزش هاش خوبه
    ممنون

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب s@e@o برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 29 بار
    در 7 پست تشکر شده

رفتن به طرف C# کار عاقلانه ای نیست .
    وقتی اندروید محیط برنامه نویسی خودش رو داره ( Android studio و الآن دیگه Eclipse کنار گذاشته شده) و IOS هم برای خودش محیط برنامه نویسی اختصاصی داره ( Swift ) پس باید هر کدوم از موراد رو در محیط خودشون انجام داد با اینکه شاید بگید کدهاش شبیه هم هستند و ... اما هیچ دلیلی نمیتونید بیارید که شما رو از رفتن به طرف محیط های اختصاصی منع کنه .

کاربر فعال
    از ایشان 152 بار
    در 78 پست تشکر شده

برای تازه کارها میتونیم در دنیای ایرانِ مجازی ، استادی بهتر از "آقاجانی" نمیشناسم . ایشون به شما چارچوب ، بنا و اساس اندروید رو به وضوح قابل رویت میکنند ، مسائلی که شاید 20دقیقه برای شما توضیح بدن اما در طی برنامه نویسی هیچوقت مورد استفادتون نباشه اما اون 20 دقیقه تا انهای عمر شما در کدنویسی ، با شما خوهد بود ، زیرا دائره ی دید شما رو به نسبت کدنویسی تغییر میدهد .
    از آموزشهای رایگان استفاده کنید و سپس خرید کنید اما سفارش بنده این هست که از ابتدا بهتره محصول رو بخرید . قبل از خریدن شما محدود هستید و نمیتونید به جواب سوالاتی که براتون در طی آموزش ایجاد میشه برسید .
    اما با این آموزشگاه شما به تعالی خواهید رسید .

نسخه ی اندروید مورد استفاده استاد آقاجانی قدیمی است اما ایشون این مجموعه ی آماده رو طوری طراحی کردند که نیازی به آپدیت نیست ، خیلی از جاها خودشون کد نوشتند ؟، نسخه هایی که بدرد میخورند رو آورده و نسخه های بدرد نخور رو کنار گذاشته ... یه لقمه ی آماده داده خدمت شما .
    قراره به زودی ( البته خیلی وقته دارند میگن به زودی ... البته از قبل نزدیکتر شدیم ) آموزش اندروید استودیو هم قرار داده بشه .
    شما با دیدن این آموزشها چارچوب برنامه نویسی رو یاد میگیرید و سفارش بنده هست که حتما این مجموعه رو بخرید . اگه خودت علاقه داری ، امیدوارم متوجه باشی چی میگم ( علاقه ... ) ... علاقه خیلی مهمه ، اگه اینو داری که همه ی شرائط در اون سایت مهیا است .
    البته عید فطر تمام مجموعه ها 30 هزار به بالا تخفیف گرفته بودند ، اما حالا برداشته شده .
    این مجموعه رو حتی اگه به خاطر انجمنش هم که شده ، حتی 300 هزار هم ارزش خرید رو داره اما شما با خرید این مجموعه : 1- آموزشهایی که الان قرار داده شده 2- آموزشهایی که در آینده برای هر پکیج عرضه خواهد شد 3- انجمن ( گرانبهاترین بخش هست ) و این مورد اخری رو در هیچ جای دیگه شما شاهد همچین پشتیبانی ای نخواهید بود .
    توصیه های من به شما :
    - احتمال میدم که کنکور داشته باشی ، پس نهایتا از شنبه بشین و آموزشهای رایگان رو دانلود بکن (توجه داشته باش که این آموزشها ممکنه هر آن گرون بشه ، پس هیچ تضمینی نیست ( مطمئن باش ارزششو داره ) )
    - در کنار این آموزشها ، آموزشهای عظیم شرکت Udemy رو هم ببین
    - یه سری به " آموزش جاوا" در سایت : sokanacademy.comv هم بزن ، به کارت میاد در طول دوره ها .

امیدوارم موفق باشی
    ضمنا من بعد از 2 یا 3 سال تحقیق راجع به برنامه نویسی حالا گرانبهاترین سایتها رو دارم و مثل تو البته (احتمال میدم) با یه خورده سن بیشتر از تو میخوام از شنبه بصورت تخصصی ، مداوم و مستمر ، برنامه نویسی اندروید رو ادامه بدم .
    خوب شد به اون قضیه سایت udemy اشاره کردین...آموزش اندروید استودیو رو دانلود کردم از همینجا و ممکنه شروع کنمش...از فردا انشاالله...آره امروز کنکور داشتم خلاصه دیگه آزاد شدم بالاخره...آموزش های رایگان سایتتونم دانلود میکنم یه بررسی کنم بببینم کدوم مسیر بهتره...ممنون بابت راهنمایی... 3>
    اگه تشکر رو زدی که ایول...
    اگه نزدی خو منتظر چی واستادی؟

عضو جدید L O G I C آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام.این سایتایی که میگید رو به ما هم معرفی کنید.(در تاپیکی جداگانه).