نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حذف نشدن کامل برنامه ها

عضو جدید knowledge آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض حذف نشدن کامل برنامه ها

با سلام و عرض احترام
    درایو c من خیلی پر شده به همین دلیل خواستم برنامه ها رو به درایو دیگری منتقل کنم (برنامه های پر حجم و نصب شده )البته بطور ساده امکان پذیر نیست به همین دلیل از برنامه symmover استفاده کردم برنامه ابتدا نرم افزار فایر فاکس رو خوب انتقال داد ولی در مورد adobe photoshop cc تقریبا در پایان کار پیغام "برنامه در پاک کردن فایل منبع با شکست روبه رو شده "رو داد و با ok کردن نرم افزار درخواست کرد که برنامه به مکان اصلی برگردد زمانی که به مکان اصلی برگشت برنامه در درایو دیگر هم تمام فایل هایش کپی شد به همین خاطر تصمیم گرفتم اون رو پاک کنم البته از طریق program and featurs لوگوی برنامه پاک شد ولی در درایو c و درایو دیگر هنوز تمام فایل های اون وجود داشت پس از رجیستری اقدام کردم تقریبا پاک شد ولی هنوز یک پوشه به نام adobe creative cloude با قی مونده که هر کاری میکنم پاک نمیشه در ضمن موقع پاک کردن ان پیغام میدهد که یک فایل یا فولدر برنامه در برنامه ای دیگر باز است میخواستم را هنمایی کنید اگر برنامه فوتوشاپ cc رو دوباره نصب کنم مشکلی ایجاد نخواهد شد و ایا این پوشه باقی مانده رو میتوان پاک کرد
    با تشکر

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

برنامه فتوشاپ دو سه تا از فایل هایش همیشه فعال هستند شما باید با windows task manager در قسمت processes انها رو غیر فعال کنید و سپس پوشه رو پاک کنید

عضو جدید knowledge آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

ممنون از راهنمایی شما فقط میتونید اسم اون فایلها رو به من بگید وقتی داشتم چک میکردم فایل adobe update رو در task manager پاک کردم ولی هنوز برنامه پیغام ارور رو میده

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)