نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل خیلی مهم در اینترنت دانلود منیجر

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

Laughing مشکل خیلی مهم در اینترنت دانلود منیجر

سلام دوستان.
    بنده دیشب چند فایل با حجم بالا مثلا یک گیگ رو زدم برای دانلود،ولی از اونجایی که تو دانلود منیجر اگه کلید شروع دانلود رو هم نزنی دانلود رو انجام میده منم کلید شروع رو نزدم ولی میدونستم که دانلود میشه چون این کار رو همیشه انجام میدادم ،ولی اینبار وقتی اومدم تا ببینم دانلود شدند یا نه روی کلید شروع که کلیک کردم روی reciving deta موند و انگار هیچ چیز دانلود نشد ، ولی وقتی به پوشه ذخیره موقت دانلود منیجر رفتم دیدم که فایل ها کامل دانلود شدند (از حجم پوشه فهمیدم) ولی از اونجایی که دانلود منیجر اونارو پارت پارت میکنه قابل استفاده نیستند ....حالا موندم چیکار کنم نزدیکه 4 گیگ اینترنتم داره حروم میشه .
    آیا نرم افزاری هست که اینا رو بچسپونم یا خود دانلود منیجر اینارو درست میکنه (البته الان ی ساعت گذشته ولی هنوز رو recivin deta است)

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر فعال
    از ایشان 152 بار
    در 78 پست تشکر شده

دوست عزیز اولا فک کنم سه تا تاپیک بابت یه مشکل باز کردی که اصلا درست نیست...
    دوما این لینک رو دنبال کن اگه مشکلت رو حل کرد که هیچی اگه نکرد باید از خیر حجم رفتت بگذری...idm خیلی بدقلقه وقتی گیر کنه معمولا نمیشه کاری کرد...
    این لینکی هم که دادم دقیقا واسه مشکل شما نیست ولی کارایی که گفته رو انجام بده ببین اوکی میشه یا نه...
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina16 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

[QUOTE=sina16;190889]دوست عزیز اولا فک کنم سه تا تاپیک بابت یه مشکل باز کردی که اصلا درست نیست...
    دوما این لینک رو دنبال کن اگه مشکلت رو حل کرد که هیچی اگه نکرد باید از خیر حجم رفتت بگذری...idm خیلی بدقلقه وقتی گیر کنه معمولا نمیشه کاری کرد...
    این لینکی هم که دادم دقیقا واسه مشکل شما نیست ولی کارایی که گفته رو انجام بده ببین اوکی میشه یا نه...
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    [/QUOTE

دادش درست شد از ترس این که حجمم نپره تا یه ساعت کاری باش نداشتم ولی اخرش دلو زدم به دریا و دانلود puse کردم و دوباره start کردم بعدش idm فایل ها رو جمع کرد و صحیح و سالم تحویلم داد.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب m.n.7 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)