نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در اجرای نرم افزارهای ادوبی

عضو جدید ahadzadeh آواتار ها
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

Sick مشکل در اجرای نرم افزارهای ادوبی

سلام

من هر کدوم از برنامه های شرکت ادوبی رو نصب میکنم، مثل افترافکت یا فتوشاپ یا پریمیر، موقع اجرا، برنامه بالا نمیاد تا اکتیوش کنم!
    یعنی برنامه بدون مشکل نصب میشه اما وقتی بعد از نصب اجرا میکنم که به مرحله فعالسازی برم، برنامه اجرا نمیشه! از طریق ادمینستراتور هم بالا نمیاد!

ویندوز 10Pro N رو نصب دارم نسخه آپدیت Redstone و از همین سایت هم دانلود کردم!
    درضمن وقتی ویندوز بالا میاد میگه که نرم افزار دات نت فریم ورک نصب نیست و دانلودش کن اما وقتی میخوام ورژن 4.5.1 رو نصب کنم سیستم میگه که شما این نسخه رو از قبل نصب دارید!
    مشکل از کجاست؟
    چرا نرم افزارها نصب میشن اما اجرا نمیشن؟
    کسی این مشکل رو داشته؟ لطفا یکی راهنمایی کنه!

سپاس

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر اخراج شده
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

Mad

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadzadeh نمایش پست ها
    سلام

من هر کدوم از برنامه های شرکت ادوبی رو نصب میکنم، مثل افترافکت یا فتوشاپ یا پریمیر، موقع اجرا، برنامه بالا نمیاد تا اکتیوش کنم!
    یعنی برنامه بدون مشکل نصب میشه اما وقتی بعد از نصب اجرا میکنم که به مرحله فعالسازی برم، برنامه اجرا نمیشه! از طریق ادمینستراتور هم بالا نمیاد!

ویندوز 10Pro N رو نصب دارم نسخه آپدیت Redstone و از همین سایت هم دانلود کردم!
    درضمن وقتی ویندوز بالا میاد میگه که نرم افزار دات نت فریم ورک نصب نیست و دانلودش کن اما وقتی میخوام ورژن 4.5.1 رو نصب کنم سیستم میگه که شما این نسخه رو از قبل نصب دارید!
    مشکل از کجاست؟
    چرا نرم افزارها نصب میشن اما اجرا نمیشن؟
    کسی این مشکل رو داشته؟ لطفا یکی راهنمایی کنه!

سپاس

با سلام و خسته نباشید.
    چند مرحله برای کرک (اکتیو) کردن برنامه های ادوبی پیشنهاد میدم :
    چند نکته مهم :
    1- در تمامی مراحل باید ارتباطتان را با اینترنت قطع کنید.
    2- شما باید بلافاصله بعد از اینکه برنانمه را نصب کردید از این روش استفاده کنید. دقت کنید که برای استفاده از این روش باید در هنگام نصب گزینه try را انتخاب کنید.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    بعد در قسمت بعد بر روی گزینه sign in کلیک کنید.

خب حالا روی گزینه connect later کلیک کنید.

ودر ادامه بر روی accept کلیک کنید و در مرحله بهد آدرس محل نصب را داده و روی install کلیک کنید.
    بعد از اتمام نصب فتوشاپ را باز کرده و روی sign in later کلیک کنید. روی start trial کلیک کنید. حالا فتوشاپ رو ببندید.

خبببب!! بریم سراغ کرک!
    برای اینکه بتونید فتوشاپ رو کرک کنید, ابتدا این فایل رو که کرک هست دانلود کنید.

[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

خب حالا روی ایکن نرم افزار universial adobe patcher.exeراست کلیک کنید و گزینه run as administrator را انتخاب کنید.

حالا از منوی بالا هر نرم افزاری از شرکت ادوبی را که می خواهید انتخاب کنید.
    حال بر رروی دکمه patch کلیک کنید.

اگر با این پیغام : can not find the file.search the file? مواجه شدید ادامه آموزش را دنبال کنید…
    حالا روی yes کلیک کنید. و در پنجره باز شده به آدرس نرم افزار مورد نظر بروید و فایل خواسته شده از شما را پیدا کنید روی آن دبل کلیک نمایید.
    خب حالا روی فایل BLOCKHosts.bat راست کلیک کرده و run as administrator را بزنید. پنجره باز می شود تنظیمات به طور خودکار اعمال می شوند و پنجره بسته می شود. حالا ارتباط اینترنتتان را وصل کنید.
    ویرایش توسط mAmluX : Sunday 30 October 2016 در ساعت 11:52 PM

کاربر اخراج شده
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

توی مک و لینوکس باید فایل /etc/hosts رو ویرایش کنید و دامنه های بالا توش بزاری

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)