نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نحوه حذف لایسنس موجود یک نرم افزار

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض نحوه حذف لایسنس موجود یک نرم افزار

سلام .
    من نرم افزاری به نام photomodeler scanner 2013 رو دانلود کردم و با کیجن موجود همین سایت لایسنسش رو فعال کردم . حدودا یک سال پیش . و لایسنس عمل نکرد . یعنی می گفت این لایسنس قدیمی هست و باید ورژن های قدیمی تر رو نصب کنی . ( و طبق گفته چند نفر این لایسنس ها شانسی یطورایی عمل میکنه . یعنی رو یعضی سیستم ها بعضی سریال ها عمل میکنه و رو بعضی ها نه )

[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

و البته خب این نرم افزار شرایط خاصی داره . یعنی نه ورژن قدیمی ترش موجود هست نه جدید تر . و نه کیجن ای غیر از اون کیجن . از طرفی نرم افزار جایگزین براش وجود نداره .

خلاصه من پاکش کردم . حالا دوباره نرم افزار رو نیاز دارم . نصبش که میکنم هنوز اون لایسنس قبلی براش فعال هست . یعنی اجازه نمیده از سریال های دیگه کیجن استفاده کنم . حالا من میخوام این لایسنس رو پاک کنم . که بتونم از سریال های دیگه کیجن استفاده کنم . اما نمیدونم چطور میتونم اینکارو کنم .

راه هایی که امتحان کردم:
    سرچ توی رجیستری به صورت دستی و پاک کردن تمام رد پاهای نرم افزار از توی رجیستری .
    استفاده از نرمافزار های unistall که تمام فایل های باقی مانده رو پاک میکنن .
    عوض کردن تاریخ سیستم و تست آفلاین .
    بن کردن دسترسی نرمافزار به اینترنت .

من واقعا لازم دارم این نرم افزار رو . اگر کسی از دوستان میتونه کمکی کنه لطفا دریغ نکنه .

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام. من زیاد وارد نیستم و اتفاقی دیدم و فقط یک چیز به نظرم می آید اون اینکه داخل فولدر
    APPData
    رو بعد از حذف نرم افزار دستی پاک کنی هم تو بخش ادمین و هم سایر کاربران سیستم عامل و پاک کردن رجیستری و شاخه نصب برنامه و نصب مجدد
    اگه انگلیسی راه حلش رو تو فرومها یا یوتیوب فقط جستجو کنی هم شاید راه حل داشته باشه
    موفق باشی

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط elmandora نمایش پست ها
    سلام .
    من نرم افزاری به نام photomodeler scanner 2013 رو دانلود کردم و با کیجن موجود همین سایت لایسنسش رو فعال کردم . حدودا یک سال پیش . و لایسنس عمل نکرد . یعنی می گفت این لایسنس قدیمی هست و باید ورژن های قدیمی تر رو نصب کنی . ( و طبق گفته چند نفر این لایسنس ها شانسی یطورایی عمل میکنه . یعنی رو یعضی سیستم ها بعضی سریال ها عمل میکنه و رو بعضی ها نه )

و البته خب این نرم افزار شرایط خاصی داره . یعنی نه ورژن قدیمی ترش موجود هست نه جدید تر . و نه کیجن ای غیر از اون کیجن . از طرفی نرم افزار جایگزین براش وجود نداره .

خلاصه من پاکش کردم . حالا دوباره نرم افزار رو نیاز دارم . نصبش که میکنم هنوز اون لایسنس قبلی براش فعال هست . یعنی اجازه نمیده از سریال های دیگه کیجن استفاده کنم . حالا من میخوام این لایسنس رو پاک کنم . که بتونم از سریال های دیگه کیجن استفاده کنم . اما نمیدونم چطور میتونم اینکارو کنم .

راه هایی که امتحان کردم:
    سرچ توی رجیستری به صورت دستی و پاک کردن تمام رد پاهای نرم افزار از توی رجیستری .
    استفاده از نرمافزار های unistall که تمام فایل های باقی مانده رو پاک میکنن .
    عوض کردن تاریخ سیستم و تست آفلاین .
    بن کردن دسترسی نرمافزار به اینترنت .

من واقعا لازم دارم این نرم افزار رو . اگر کسی از دوستان میتونه کمکی کنه لطفا دریغ نکنه .
    ینی هیچ کدوم ازینا جایگزینش نیس؟

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)