صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Babylon

عاشق دل سوخته PesarIran آواتار ها
    از ایشان 2,516 بار
    در 1,290 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Babylon

Babylon Ltd شرکتی زیر مجموعه کمپانی Formula می باشد. این شرکت در سال 1997 شروع به کار کرد و کار خود را با ارائه "دیکشنری بابیلون" نسخه آزمایشی (بدون محدودیت) شروع کرد و تا سال 2001 این نرم افزار را به صورت رایگان عرضه می نمود و از آن پس اقدام به ارائه و فروش نسخه ی تجاری نمود.
    Babylon نرم افزار پیشتاز فرهنگ های لغت و ترجمه متن است. نرم افزار بابیلون - Babylon کلیه نیاز های شما در زمینه ترجمه لغت را جوابگو خواهد بود. با استفاده از Babylon شما به سرعت می توانید ایمیل ها، صفحات وب،مستندات و کلیه لغات مورد نظر خود را ترجمه کنید. نرم افزار Babylon در حال حاضر حدوداً 30 میلیون کاربر دارد. این نرم افزار که از خاصیت OCR استفاده می کند همیشه و همه جا زیر دستان شما خواهد بود، هرگاه برای ترجمه لغتی اراده کنید کافی است تنها یک کلیک کنید تا ترجمه لغت مورد نظر را به بیش از 50 زبان مختلف دنیا به شما نشان دهد. پنجره شناور این برنامه همانند یک دستیار همیشه با شما خواهد بود همانطور که با یک کلیک روی کلمه مورد نظر آشکار می شود با حرکت دادن ماوس و بدون هیچ کلیکی (این ویژگی باید توسط کاربر تنظیم شود) نیز خود به خود ناپدید می شود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Babylon:

- ترجمه کلمات و متون
    - دارای 25 فرهنگ لغت عمومی در 75 زبان مختلف از جمله فارسی
    (برای فعال شدن تمامی زبان ها باید Glossary های مربوط به هر زبان را جداگانه دانلود کنید)
    - تبدیل واحدها و تبدیل واحد پول کشورها به هم تنها با یک کلیک
    - حاوی فرهنگ لغت هایی با بیش از 3 میلیون کلمه
    - فرهنگ لغت های شخصی شامل 1600 موضوع مرتبط با تجارت، زیست شناسی، کامپیوتر، شیمی و ... در بیش از 70 زبان
    - فعال سازی دیکشنری تنها با یک کلیک بر روی هر لغت در برنامه های مختلف (Word, Excel, PowerPoint) و دیگر برنامه های تحت ویندوز
    - مبدل واحد ها به یکدیگر
    - اصلاح کننده ی کلمات نوشته شده از نظر املائی (غلط یابی به زبان های مختلف)
    - روش صحیح تلفظ کلمات (با صدای مرد و زن)
    - توانایی اتصال به دایره المعارف Wikipedia
    - قابلیت جدید Auto Completion
    - قابلیت جدید تغییر رنگ پنجره نرم افزار به دلخواه
    - و ..

برخی از ویژگی های نسخه جدید نرم افزار بابیلون:

- ترجمه آسان در کليه برنامه‌ها تنها با يک کليک
    تنها کافی است در هر برنامه رايانه‌ای که مايليد، بر روی متن کليک کرده و به ترجمه آنی و سريع آن و همچنین مطالب واژه‌نامه‌ها و دانش‌نامه‌های مختلف در زمينه‌ها، موضوعات و مطالب گوناگون دسترسی پیدا کنید.

- غلط‌ياب املايی و تصحيح متن
    غلط‌ياب املايی و تصحيح متن بابيلون در خدمت شماست تا با کمک آن مطمئن شويد چیز مهمی در متن شما حذف نشده یا از قلم نیفتاده و به شما امکان یافتن غلط‌های نگارشی (مانند اشتباهات تایپی، دستوری، و غیره) را نیز می‌دهد. سرویس غلط‌ياب املايی و تصحيح متن بابيلون به شما کمک می‌کند تا کلمات را بدون غلط املایی نوشته و نویسنده بهتری شوید. این قابلیت بهترین کلمات، عبارات و اصطلاحات جایگزن مناسب متن را پیشنهاد داده و به صورت خودکار متن شما را بررسی می‌کند. این سرویس بسیار ضروری بطور مشخص در زمان نوشتن ایمیل و نگارش اسناد بوسیله مایکروسافت آفیس و همینطور هنگام تهیه متون صفحات وب‌سایت سودمند می باشد.

- جامعه زنده ترجمه:
    بابيلون 9 شما را قادر می‌سازد به راحتی در جامعه بزرگ بابيلون که متشکل از گویش‌وران به زبان مادری و مترجمان حرفه‌ای سرتاسر جهان است، مشارکت کنید. شما می توانید سوالات خود را از جامعه زنده ترجمه انسانی بابيلون بپرسید، خواه سوال شما یک پرسش مرتبط با زبان،یک سوال کوتاه و یا بررسی یک مقاله دانشگاهی باشد - جامعه انسانی بابيلون، که از هزاران کاربر بابيلون تشکیل شده ، آماده ارائه کمک شبانه‌روزی به شماست!

- ارائه ‌شده به 75 زبان مختلف:
    بابيلون به صورت خودکار زبان‌های مورد استفاده و نياز شما را شناسایی کرده و نتايج را به آن زبان‌ها ارائه می‌دهد.

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.
    ویرایش توسط ™ MEYSAM : Thursday 5 June 2014 در ساعت 04:58 PM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 4 کاربر زیر از PesarIran برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 23 بار
    در 17 پست تشکر شده

دیکشنری بابیلون نسخه 9 بدون نیاز به نصب از پیش اکتیو شده بدون نیاز به کرک
    کلیه گلاسوریهای زیر قبلا نصب شده است ونیاز به نصب مجدد آن نیست.
    گلاسوری دیکشنری اکسفورد ویرایش 8
    گلاسوری دیکشنری های زبان فارسی زیر به طور پیش فرض نصب شده ونیاز به نصب مجدد آنهانمی باشد.
    گلاسوری دیکشنری های زبان فارسی
    گلاسوری دیکشنری نارسیس
    گلاسوری دیکشنری انگلیسی به فارسی آریانپور
    گلاسوری دیکشنری فارسی به انگلیسی آریانپور
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط ™ MEYSAM : Thursday 11 July 2013 در ساعت 02:06 PM دلیل: قرار دادن لینک در کد باکس

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام.
    من میخوام Babylon رو نصب کنم. و روی بیبیلون یه دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب و یه فارسی به انگلیسی خوب نصب داشته باشم.
    پی سی دانلود خیلی لینک گذاشته ادم رو گیج میکنه کدام رو دانلود کنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید کدام رو دانلود کنم.

کاربر سایت
    از ایشان 22 بار
    در 13 پست تشکر شده

دوستان
    من بابیلون 9 رو نصب داشتم و خیلی هم شیک کار میکرد تا این که بعد یه مدت وقتی بازش میکردم تو صفحه اش به جای خوشامد گوی صفحه اشنا ایرانیان یعنی صفحه چیل درینگ میومد
    رفتم سراغ نسخه 10 و اون رو هم کرک کردم فرداش اونم همینطور شد
    چوکار کنم؟

کاربر سایت
    از ایشان 22 بار
    در 13 پست تشکر شده

یعنی هوچکی نیست پاسخ دهد؟
    اقای عطائی فر شما دیگه چرا

کاربر سایت
    از ایشان 4 بار
    در 4 پست تشکر شده

سلام
    اینکه میگن صهیونیستی هست و جاسوسی، کسی اطلاعات موثق و قابل اطمینان داره؟

کاربر فعال karbalad آواتار ها
    از ایشان 80 بار
    در 74 پست تشکر شده

تو خودش سرچ کن babylon انقد خوبه که میگه چیکار میکنه
    من میگم اگه می خوندم واسه خاطر دلت بود ، تو میگی طلوع من باش خیلی زوده واسه بدرود ،من میگم خسته شدم از شب و دلتنگی و غربت تو میگی زندگی اینه درد تو درد محبت ، من میگم بهای این عشق واسه من ترک وطن بود تو میگی صدات همیشه متن خاطرات من بود ، توی نامه گفته بودی مثل پاکی سرزمینی دنبال خودت میگردی خواب بارونو میبینی ، به پرنده ی مهاجر الکی بگو که خوبه نگو طفلی شوق پرواز یه حکایت دروغه

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام دوستان، من آخرین نسخۀ بابیلون که توی سایت پی سی دانلود گذاشته شده رو دانلود کردم (یعنی همین نسخۀ 10.5.0.11). حالا دو تا مشکل، یا بهتره بگم دو تا سؤال، دارم:
    1- اینطوری که توی قسمت تنظیمات بابیلون دیدم ظاهراً نمیشه بیشتر از 10 فرهنگ لغت رو همزمان داشت. آیا این محدودیت مختص این نسخه ست یا تمام نسخه های بابیلون این مشکل رو دارند؟ یا ممکنه که این نسخه نسخۀ کامل یا به اصطلاح پرمیوم نباشه؟ (خودم همین احتمال رو میدم). آیا نسخه ای سراغ دارید که تمام دیکشنری های نصب شده یا اونهایی رو که تیک خوردند نمایش بده؟

2- مشکل دوم من مربوط میشه به اون دیکشنریهایی که ظاهراً آزمایشی (یا ترایال) هستند و بعد از 7 روز استفاده باید یا خریداری بشند و یا قید استفاده ازشون رو زد. از این بین سه تا فرهنگ رو خیلی لازم دارم: وبستر، فرهنگ مترادفات و متضادهای آکسفورد و بریتانیکا. آیا نسخه هایی از این سه تا دیکشنری و دائره المعارف وجود داره که فعال باشند و بعد از 7 روز غیرفعال نشن؟
    پیشاپیش از دوستانی که پاسخ میدن تشکر می کنم

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده